TR ENG RU
PestGO Ana SayfaDÖKÜMANLARAkrepten Kesin Kurtulmanızı Sağlıyoruz!Kümeslerde F.H.B.P. Hijyen GüvenliğiBesihanelerde S.F.H.B.P. Hijyen GüvenliğiS.S. SORULARTahta kurusu - Bit - Pireden Kesin Kurtarıyoruz!PestGO Nedir?Yaşam Alanı GüvenliğiSineklere Karşı GüvenlikGıda ve Tarımda Hijyen Güvenliğiİletişim GüvenliğiEnerji GüvenliğiSanayi GüvenliğiYangın GüvenliğiReferanslarımızKullanma Kılavuzu ve Garantiİletişim - Sipariş Haşeratı sonlandıran; Sürdürülebilir Fiziksel Teknoloji PestGO 16 yaşında!

Enerji Güvenliği


                               

Güvenlik

PestGO vektör kontrol haşere kontol   
PestGO Türk Malı

 

Enerji Güvenliğinde Esas:
Kemirgenlere ortamı yasaklamaktan geçer!

Fare varsa: Ölümde Var! Fare dişlemedi ise, yılların ısınmayan trafolası niye patlar? Haberi  >>>
Elektrik tesisatının olduğu galerilere farelerin girişi neden serbest?
 
Elektrik besleme kablolarınızı farelere kemirtmemek için,
Kemirgen, böcek, sinek türlerinin, üremelerini de sonlandırdık!
 
İcadımızdan sonra;
16 yıldır açık kapılar bizde bahane değil!
 
Siz İsteyin!
Yüzyıllardır bitmez dedikleri kemirgen ve haşere mücadelesi sizde de biter!
 
Her tür haşere sorununda, sürekli mücadele yerine, tamamen kurtulup rahata ermek için; bize danışabilirsiniz!
 
Enerji aktarımlarınız ne kadar güvende?
Seçimlerden sonra Enerji Bakan’ının “trafolara kedi girmiş” açıklaması çok tartışılsa da bu sektörde faaliyet gösteren kuruluşlar kedi, kemirgen, sansar, yılan ve benzer hayvanlar tarafından infilak ettirilmiş trafolarla pek çok sefer karşılaşmışlardır.
 
Trafoların sıcaklığı, korunaklı olmaları ve ısınmanın önüne geçmek için açık yapıları nedeniyle saydığımız çeşitteki hayvanlar için bir barınak  olarak görülmektedir.
 
 Enerji Güvenlik 
 
 
 
Enerji Aktarımlarının devamlılığındaki kesinti riski!
- 16 sene evvel PestGO olarak ilk piyasaya çıktığımız yıllarda, pazar araştırmamızı gıda ile ilgili işletmeler üzerinden gerçekleştirmiştik. Geçen yıllar içerisinde teknoloji planında yaşanan gelişmeler bizim portföyümüzün de genişlemesine neden oldu.
- Artan enerji ihtiyacı ülkemizde de yeni bir Pazar hâline geldi. Özel sektörün de enerji üretimine dâhil olması ve artan talepten ötürü elektrik üretim tesisleri de trafolarda arttı.
- Özellikle elektrik üretim tesislerinde, yüksek voltaj olan lokasyonlarda bir farenin hatları kemirmesi değil yakınından bile geçmesi tesisin o biriminin durması anlamına gelmektedir.
- Gerek enerjinin aktarımındaki aksaklıklar, gerekse meydana gelen zararın maddî külfeti pek çok kurum ve kuruluş için can sıkıcı hâle gelmiştir.
- Bugüne kadar BEDAŞ, TPAO ve ENTEK gibi sektörün en önde gelen kuruluşlarında kemirgen, kedi ve yılandan kaynaklanan riski ortadan kaldırmış bulunuyoruz.
 
       
 
 
Enerjinin kesinrisiz devamlılığını sağlamak mümkün!
       PestGO “Elektronik Haşere Önleme Teknolojisi” artık; elektrik trafo, aktarım hatları ve panolarınız güvende.
 
 Çözümlerimiz:
- 16 yıllık tecrübenin ardından yazılımları ve çıkış güçleri yenilenmiş üçüncü nesil cihazlarımızla açık, kapalı ve yarı kapalı alanlarda, yer altı galerileri ve data hatlarınızın dolaştığı tüm  noktalarda hatlarınızın kemirgenler tarafından kemirilmesine engel oluyoruz.
- Aynı zamanda farelerin kabloları kemirmesi veyahut teması sonucunda elektrik kontağından çıkan yangın riskini de ortadan kaldırıyoruz.
 
Çözüm Alanlarımız:
- Elektrik üretim tesisleri
- Trafolar
- Jeneratörler
- Güç kaynağı üniteleri
- Çeşitli stratejik kurumlar*
...ve data, elektrik hattı bulunan tüm kurum/kuruluşlarda, size özel bir çözümümüz muhakkak var.
 

PestGO
Susuz, Yağsız, Dumansız İnovatif, Organik, Yeni RADYANT MANGAL / IZGARA ARDO MANGAL / IZGARA FİYATLARI REFERANS Ev Tipi Mangal / Izgara Sanayi Tipi Mangal / Izgara Mangal / Izgara Sipariş Garanti Haşeratı sonlandıran; Sürdürülebilir Fiziksel Teknoloji PestGO 16 yaşında!PestGO Ana Sayfa DÖKÜMANLAR Akrepten Kesin Kurtulmanızı Sağlıyoruz! Kümeslerde F.H.B.P. Hijyen Güvenliği Besihanelerde S.F.H.B.P. Hijyen Güvenliği S.S. SORULAR Tahta kurusu - Bit - Pireden Kesin Kurtarıyoruz! PestGO Nedir? Yaşam Alanı Güvenliği Sineklere Karşı Güvenlik Gıda ve Tarımda Hijyen Güvenliği İletişim Güvenliği Enerji Güvenliği Sanayi Güvenliği Yangın Güvenliği Referanslarımız Kullanma Kılavuzu ve Garanti İletişim - Sipariş SAĞLIK ve ESTETİK


test KURUMSALPestGO Ltd. Şti. Basında Biz İnsan Kaynakları Ödüller DESTEKDökümanlar Garanti Uygulamaları Kullanım Klavuzları MİCRO SİTELERArdo PestGO BİZE ULAŞINAdres ve Ulaşım
Copyright © PestGO Ltd. Şti. Telif Hakları PestGO Ltd. Şti.'ye Aittir