TR ENG RU
PestGO Ana SayfaDÖKÜMANLARAkrepten Kesin Kurtulmanızı Sağlıyoruz!Kümeslerde F.H.B.P. Hijyen GüvenliğiBesihanelerde S.F.H.B.P. Hijyen GüvenliğiS.S. SORULARTahta kurusu - Bit - Pireden Kesin Kurtarıyoruz!PestGO Nedir?Yaşam Alanı GüvenliğiSineklere Karşı GüvenlikGıda ve Tarımda Hijyen Güvenliğiİletişim GüvenliğiEnerji GüvenliğiSanayi GüvenliğiYangın GüvenliğiReferanslarımızKullanma Kılavuzu ve Garantiİletişim - Sipariş Haşeratı sonlandıran; Sürdürülebilir Fiziksel Teknoloji PestGO 16 yaşında!

Sanayi Güvenliği


                               

Güvenlik

       PestGO vektör kontrol haşere kontol   

PestGO Türk Malı
 

 

Sanayi Güvenliğinde Esas:
Fareleri endüstriyel alanlardan uzak tutmaktan geçer!

İcadımızdan sonra;
16 yıldır açık kapılar bizde bahane değil!
 
fabrika yangını
Siz İsteyin!
Yüzyıllardır bitmez dedikleri kemirgen ve haşere mücadelesi sizde de biter!
 
Her tür haşere sorununda, sürekli mücadele yerine, tamamen kurtulup rahata ermek için; bize danışabilirsiniz!

16 yıldır söylüyoruz!  Hala fareyi küçük gören güvenlik uzmanları var

Büyük Yangınları Ağlayarak İzlememenin yolu: "Fareden Daha Akıllı Olmak"tan Geçer!  

fabrika yangın

Tatil günü bir sanayi yangın haberi daha, aynı fabrikada 2 yılda ikinci yangın >>>

Türkoba Mahallesi’ndeki iplik fabrikasında 16.00 sıralarında yangın çıktı. Pazar günü olması nedeniyle çalışan kimsenin bulunmadığı fabrikada alevler bir anda binayı sardı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda ilçeden itfaiye ekipleri geldi. Devamı gazetede >>>

  Soru: Durup dururken yanan bu fabrikalarda elektrik tüketilmezken kablolar neden yanar?
Üretiminizin, üretim alanlarınızın, makinenelerinizin ve depolarınızın, hijyen sürekliliği için, kemirgen, böcek, sinek türlerinin, üremelerini de sonlandırdık!
 
Üretiminizi gerçekleştiren makineleriniz ne kadar güvende?
Fare varsa: Ölüm de Var! Ya mühendisler? Fare dişlemedi ise, yılların ısınmayan trafolası niye patlar? Haberi  >>>

Elektrik tesisatının olduğu galerilere farelerin girişi neden serbest?
Makinelerin elektrik ve data bağlantılarından tutun da hidrolik hortumlarına kadar, metal olmayan tüm aksamı kemirgenler tarafından kesin ve net hedeflerdir.
Bugüne kadar iş ortaklarımızdan bize gelen bizden önceki problemleri incelediğimizde, milyon dolarlık makinelerin, sırf farelerin sürekli uzayan ön dişlerini kısaltmak için giriştikleri kemirme işleminin hedefi olduğunu, birçok makinenin servisi yurt dışından geldiği için de hem zaman hem de ekonomik bakımdan büyük zayiatlara neden olduğunu müşahede ettik.
 
 Enerji Güvenlik

 
iletişim güvenliği

 
Otomasyon bağlantının devamlılığını icab ettirir!
- 16 sene evvel PestGO olarak ilk piyasaya çıktığımız yıllarda, pazar araştırmamızı gıda ile ilgili işletmeler üzerinden gerçekleştirmiştik. Geçen yıllar içerisinde teknoloji planında yaşanan gelişmeler bizim portföyümüzün de genişlemesine neden oldu.
- Sanayide “otomasyon”a geçildikçe yeni riskler doğmaya başladı. Bunların en başında gelen sorun ise data, enerji kablolarının ve hidrolik hortumlarının fareler tarafından kemirilmesi riski oldu.
- Bugün birçok sanayi kuruluşunda, makineleri birbirine ve bilgisayarlara bağlayan binlerce kilometreyle ifâde edilecek data ve enerji hatlarını barındıran galeriler bulunuyor ve gözden uzak bu galeriler kemirgenler için
- Bugüne kadar Arçelik, Tofaş, Tetra Pak, AkçanSA gibi Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarında data, enerji hatlarının ve hidrolik hortumlarının kemirilmesi riskini ortadan kaldırdık.
 
       
 
İmâlatın devamlılığını sağlamak mümkün!
      - PestGO “Elektronik Haşere Önleme Teknolojisi” artık; data-enerji hatlarının ve makine aksamlarının                  kemirilmesine, galerilerin ve  panoların içerisine kemirgenlerin yuvalanmalrına son diyor.
 
Çözümlerimiz:
·  16 yıllık tecrübenin ardından yazılımları ve çıkış güçleri yenilenmiş üçüncü nesil cihazlarımızla tavan rayları, yüksek taban, asma tavan, yer altı galerileri ve data hatlarınızın dolaştığı tüm  noktalarda hatlarınızın kemirgenler tarafından kemirilmesine engel oluyoruz.
·  Aynı zamanda farelerin kabloları kemirmesi sonucunda elektrik kontağından çıkan yangın riskini de ortadan kaldırıyoruz.
 
Çözüm Alanlarımız:
· Ağır Sanayi kolları
· Hijyenik gıda ve sağlık üretimi yapan tesisler
· Üretim tesisleri
· İmalâthaneler
· Otomasyona geçmiş üretim tesisleri
...ve data, elektrik hattı bulunan tüm kurum/kuruluşlarda, size özel bir çözümümüz muhakkak var.
 
PestGOSusuz, Yağsız, Dumansız İnovatif, Organik, Yeni RADYANT MANGAL / IZGARA ARDO MANGAL / IZGARA FİYATLARI REFERANS Ev Tipi Mangal / Izgara Sanayi Tipi Mangal / Izgara Mangal / Izgara Sipariş Garanti Haşeratı sonlandıran; Sürdürülebilir Fiziksel Teknoloji PestGO 16 yaşında!PestGO Ana Sayfa DÖKÜMANLAR Akrepten Kesin Kurtulmanızı Sağlıyoruz! Kümeslerde F.H.B.P. Hijyen Güvenliği Besihanelerde S.F.H.B.P. Hijyen Güvenliği S.S. SORULAR Tahta kurusu - Bit - Pireden Kesin Kurtarıyoruz! PestGO Nedir? Yaşam Alanı Güvenliği Sineklere Karşı Güvenlik Gıda ve Tarımda Hijyen Güvenliği İletişim Güvenliği Enerji Güvenliği Sanayi Güvenliği Yangın Güvenliği Referanslarımız Kullanma Kılavuzu ve Garanti İletişim - Sipariş SAĞLIK ve ESTETİK


test KURUMSALPestGO Ltd. Şti. Basında Biz İnsan Kaynakları Ödüller DESTEKDökümanlar Garanti Uygulamaları Kullanım Klavuzları MİCRO SİTELERArdo PestGO BİZE ULAŞINAdres ve Ulaşım
Copyright © PestGO Ltd. Şti. Telif Hakları PestGO Ltd. Şti.'ye Aittir