TR ENG RU
PestGO Ana SayfaDÖKÜMANLARAkrepten Kesin Kurtulmanızı Sağlıyoruz!Kümeslerde F.H.B.P. Hijyen GüvenliğiBesihanelerde S.F.H.B.P. Hijyen GüvenliğiS.S. SORULARTahta kurusu - Bit - Pireden Kesin Kurtarıyoruz!PestGO Nedir?Yaşam Alanı GüvenliğiSineklere Karşı GüvenlikGıda ve Tarımda Hijyen Güvenliğiİletişim GüvenliğiEnerji GüvenliğiSanayi GüvenliğiYangın GüvenliğiReferanslarımızKullanma Kılavuzu ve Garantiİletişim - Sipariş Haşeratı sonlandıran; Sürdürülebilir Fiziksel Teknoloji PestGO 16 yaşında!

Gıda ve Tarım Güvenliği


                               

Güvenlik

PestGO vektör kontrol haşere kontol

 
   Gıda ve Tarım Hijyen Güvenliği

 
PestGO Türk Malı
 

    

Biz ilaçlama ile oyalamıyoruz.
Yaşam, üretim, depolama alanlarınızı, gıdalarınızı farelere, böceklere
bir daha elletirmiyor, kirlettirmiyoruz.


Hijyeni katleden, kemirgen, böcek, sinek türlerinin, üremelerini de sonlandırdık!

Hanta virüsünü kim taışıyor? İnsanlar ölünce otopside anlaşılıyor! Teneke meşrubatları yıkamadan açmayın! Haberi 
>>>

İcadımızdan sonra;
16 yıldır açık kapılar bizde bahane değil!

Siz İsteyin!
Yüzyıllardır bitmez dedikleri kemirgen, haşere ve sinek mücadelesi sizde de biter!

Her tür haşere sorununda, sürekli mücadele yerine, tamamen kurtulup rahata ermek için; bize danışabilirsiniz!

Gıdalarımız, besi çiftliklerimiz kemirgenler, haşereler ve zehirle sürekli temas hâlinde...
Birçok gıda güvenliği standardı geliştirilmesine, el değmeden bant üretimi  yapılmasına, kullanılan temizlik malzemelerinin bile kimyevî niteliklerinin  belirlenmesine rağmen, üretim zincirinde yer alan üretim, işleme, dağıtım,  perakende ve nihayetinde evimiz veyahut restorandaki masamıza kadar  beslenmek için tükettiğimiz gıdalar kemirgen ve haşerelerle ve/veya onlarla mücadele  etmek için kullanılan kimyasallarla kirletilmektedir.

Biz teknolojimizle, bu sağlıksız kısır döngünün tekrarını sonlandırıp, ortamların sürekli sağlıklı kalması için varız.

 
Bu Nasıl Gıda Güvenliği?
- Üretim esnasında tarlada, serada, et kombinasında, tavuk çiftliğinde ve balık avı yapan
gemilerde besinlerimiz haşerelerle tanışır ve üretici haşerelerle mücadele için çeşitli kimyasallar kullanır.
- Gıda işleme tesislerinde WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından belirlenen haşereyle mücadele standartları içerisinde dâhi çeşitli kimyasallar vardır.
- Bizim tükettiğimiz gıdalar (ister evde olsun isterse lüks restoranlar) üretimden sofralarımıza gelinceye kadar haşereler ve haşerelerle mücadele etmek adına kullanılan kimyasallarla defalarca kez kirletilir.
 
       PestGO Fare, haşere engelleyici - önleyici - kovucu
 
Haşereyle temas etmiş veya zehir bulaşmış gıda yemek de, satmak da zorunda mıyız?
- PestGO “Elektronik Haşere Önleme Teknolojisi” artık; “gıdaların haşereler tarafından kirletilmesine de, gıda güvenliği altında besinlerimizin zehirlenmesine de son!” diyor.
 
Çözüm Önerimiz:
· 16 yıllık tecrübenin ardından yazılımları ve çıkış güçleri yenilenmiş üçüncü nesil cihazlarımızla açık ve kapalı alanlarınızı fare, akrep, bit, pire, kene, hamam böceği, karınca gibi kabuklu böcek ve kemirgenlere kesintisiz olarak kapatıyoruz.
· Açık ve kapalı alanda, duvar içlerinde ve mekânda, toprak üstünde ve altında dolayısıyla her nerede haşerelerle problem yaşıyorsanız biz orada, tamamen elektronik yöntemlerle, haşere probleminizi gündeminizden çıkartmaya hazırız.
· PestGO cihazları sahib oldukları hususî programlar ve uzun ömürlü patentli benzersiz MHT teknolojili ses çıkış üniteleriyle 50 metrekareden 10.000 metrekareye kadar standart cihazlarıyla haşerelerinizin istemediniz yerlere girmesine mani olur.
· PestGO cihazlarının çalıştığı dalga boyu ve frekans aralığının insan, evcil hayvan ve bitki sağlığına karşı hiçbir zararı yoktur.
 
Çözüm Alanlarımız:
· Tarım alanları ve seralar
· Et ve tavuk çiftlikleri
· Et, tavuk ve balık işleme tesisleri
· Marketler
· Kafeler
· Pastaneler
· Restoranlar
· Oteller
· Catering firmaları
...ve diğer haşerelerle sorun yaşadığınız tüm mekânlarda, size özel bir çözümümüz muhakkak var.
 
 
PestGOSusuz, Yağsız, Dumansız İnovatif, Organik, Yeni RADYANT MANGAL / IZGARA ARDO MANGAL / IZGARA FİYATLARI REFERANS Ev Tipi Mangal / Izgara Sanayi Tipi Mangal / Izgara Mangal / Izgara Sipariş Garanti Haşeratı sonlandıran; Sürdürülebilir Fiziksel Teknoloji PestGO 16 yaşında!PestGO Ana Sayfa DÖKÜMANLAR Akrepten Kesin Kurtulmanızı Sağlıyoruz! Kümeslerde F.H.B.P. Hijyen Güvenliği Besihanelerde S.F.H.B.P. Hijyen Güvenliği S.S. SORULAR Tahta kurusu - Bit - Pireden Kesin Kurtarıyoruz! PestGO Nedir? Yaşam Alanı Güvenliği Sineklere Karşı Güvenlik Gıda ve Tarımda Hijyen Güvenliği İletişim Güvenliği Enerji Güvenliği Sanayi Güvenliği Yangın Güvenliği Referanslarımız Kullanma Kılavuzu ve Garanti İletişim - Sipariş SAĞLIK ve ESTETİK


test KURUMSALPestGO Ltd. Şti. Basında Biz İnsan Kaynakları Ödüller DESTEKDökümanlar Garanti Uygulamaları Kullanım Klavuzları MİCRO SİTELERArdo PestGO BİZE ULAŞINAdres ve Ulaşım
Copyright © PestGO Ltd. Şti. Telif Hakları PestGO Ltd. Şti.'ye Aittir