TR ENG RU
PestGO Ana SayfaDÖKÜMANLARAkrepten Kesin Kurtulmanızı Sağlıyoruz!Kümeslerde F.H.B.P. Hijyen GüvenliğiBesihanelerde S.F.H.B.P. Hijyen GüvenliğiS.S. SORULARTahta kurusu - Bit - Pireden Kesin Kurtarıyoruz!PestGO Nedir?Yaşam Alanı GüvenliğiSineklere Karşı GüvenlikGıda ve Tarımda Hijyen Güvenliğiİletişim GüvenliğiEnerji GüvenliğiSanayi GüvenliğiYangın GüvenliğiReferanslarımızKullanma Kılavuzu ve Garantiİletişim - Sipariş Haşeratı sonlandıran; Sürdürülebilir Fiziksel Teknoloji PestGO 16 yaşında!

İletişim Güvenliği


                               

PestGO vektör kontrol haşere kontol   
PestGO Türk Malı
 
  
İletişim Güvenliğinde Esas:
Güvenlik
Data ağı kablolarını farelere kemirtmemek!
 
İcadımızdan sonra;
16 yıldır açık kapılar bizde bahane değil!

Web ve kablolu ağ bağlantılarınızın sürekliliği ne kadar güvenli?

Ağ bağlantısı bugün gerçekleştirdiğimiz birçok işlemin yapılmasından önemli bir rol oynuyor. Bankalarda yapılan işlemlerin merkeze aktarılması, ATM’lerden yapılan işlemler, kredi kartlarıyla yapılan ödemeler, programlı makinelerin bağlantıları, bilgisayarlarımızı birbirine bağlayan ağlar ve son olarak da bu işlemlerin bir çoğunu yapabilmek için için kullandığımız internet bağlantısı.

 • Peki, bu bağlantıların sürekliliğini sağlamak adına yeterince tedbir aldık mı ?
 iletişim güvenliği
Bağlantıların devamlılığındaki kesinti riski!
 • - 16 sene evvel PestGO olarak ilk piyasaya çıktığımız yıllarda, pazar araştırmamızı gıda ile ilgili işletmeler üzerinden gerçekleştirmiştik. Geçen yıllar içerisinde teknoloji planında yaşanan gelişmeler bizim portföyümüzün de genişlemesine neden oldu.
 • - İşletmelerde “ağ bağlantıları” kuruldukça yeni riskler doğmaya başladı. Bunların en başında gelen sorun ise data kablolarının fareler tarafından kemirilmesi riski oldu.
 • - Bugün birçok işletmede, üzerinde bulunduğumuz yüksek tabanın altından, binlerce kilometreyle ifâde edilecek data hatları uzanıyor. Kabloların ortadan kaldırılması ve estetik zevke zarar gelmemesi adına alınan tedbirler data hatlarımızı kemirgenlerle baş başa bırakıyor.​
 • - Bugüne kadar Microsoft Türkiye, TTNET, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü, Vakıfbank Kredi Kartları Merkezi gibi bağlantının devamlılığı üzerine faaliyet gösteren işletmelerde data hatlarının kemirilmesi riskini ortadan kaldırdık.
   
       
 
Bağlantının devamlılığını sağlamak mümkün
- PestGO “Elektronik Haşere Önleme Teknolojisi” artık; data hatlarının kemirilmesine, serverların içerisine farelerin yuva yapmasına son diyor.
 
 Çözümlerimiz:
 • ·  16 yıllık tecrübenin ardından yazılımları ve çıkış güçleri yenilenmiş üçüncü nesil cihazlarımızla alçıpan arası, yüksek taban, asma tavan, yer altı galerileri ve data hatlarınızın dolaştığı tüm  noktalarda hatlarınızın kemirgenler tarafından kemirilmesine engel oluyoruz.​​​

 • ​·  Aynı zamanda farelerin kabloları kemirmesi sonucunda elektrik kontağından çıkan yangın riskini de ortadan kaldırıyoruz.

 
Çözüm Alanlarımız:
 • · Banka genel müdürlükleri, kredi kartı merkezleri ve şubeler
 • · Server desteği sağlayan kurum ve kuruluşlar
 • · Dijital ortamda faaliyet gösteren kurum ve kuruluşlar
 • · Çeşitli stratejik kurumlar*
 • · Çağrı merkezleri
 • · Data galerileri
 • · Otomasyona geçmiş üretim tesisleri
 • ...ve data, elektrik hattı bulunan tüm kurum/kuruluşlarda, size özel bir çözümümüz muhakkak var.
 
PestGOSusuz, Yağsız, Dumansız İnovatif, Organik, Yeni RADYANT MANGAL / IZGARA ARDO MANGAL / IZGARA FİYATLARI REFERANS Ev Tipi Mangal / Izgara Sanayi Tipi Mangal / Izgara Mangal / Izgara Sipariş Garanti Haşeratı sonlandıran; Sürdürülebilir Fiziksel Teknoloji PestGO 16 yaşında!PestGO Ana Sayfa DÖKÜMANLAR Akrepten Kesin Kurtulmanızı Sağlıyoruz! Kümeslerde F.H.B.P. Hijyen Güvenliği Besihanelerde S.F.H.B.P. Hijyen Güvenliği S.S. SORULAR Tahta kurusu - Bit - Pireden Kesin Kurtarıyoruz! PestGO Nedir? Yaşam Alanı Güvenliği Sineklere Karşı Güvenlik Gıda ve Tarımda Hijyen Güvenliği İletişim Güvenliği Enerji Güvenliği Sanayi Güvenliği Yangın Güvenliği Referanslarımız Kullanma Kılavuzu ve Garanti İletişim - Sipariş SAĞLIK ve ESTETİK


test KURUMSALPestGO Ltd. Şti. Basında Biz İnsan Kaynakları Ödüller DESTEKDökümanlar Garanti Uygulamaları Kullanım Klavuzları MİCRO SİTELERArdo PestGO BİZE ULAŞINAdres ve Ulaşım
Copyright © PestGO Ltd. Şti. Telif Hakları PestGO Ltd. Şti.'ye Aittir